Шрі Матаджі про кундаліні:

"Пробудження Кундаліні —

це самореалізація"

"Ви повинні знати, що ваш творець вже подбав про вашу Самореалізацію. Він все належним чином розмістив всередині вас, щоб дати вам знання про самого себе. Досі ви не пізнали себе. Це головне. Говорилося: "Пізнай себе". Як? Як ми пізнаємо себе? Ми не знаємо, що у нас є. Ми знаємо про інших, а про себе ми не знаємо. Що б ми не знали про інших, це дуже поверхневе знання.

Усередині нас є сила Кундаліні. Вона називається "Кундал", тому що Вона згорнута в три з половиною витка. І це жіноча енергія. Вона — ваша індивідуальна Мати. У кожного є індивідуальна Мати. І Вона записала все про вас, про ваші помилки, про ваші бажання, про ваші прагнення — ця Мати записала все всередині нас. Тепер Вона просто чекає другого народження. Оскільки це ваша власна сила, ви повинні отримати Її.

Де знаходиться Кундаліні?

Коли ця енергія не пробуджена, Вона в згорнутому стані перебуває у трикутній кісточці в основі хребта (кістка «сакрум»). У цьому стані ніщо не може загрожувати Їй, тому що Її охороняє енергія першої чакри — муладхари-чакри.

Деякі невірно вважають, що Кундаліні перебуває в першій чакрі. Це помилково, Кундаліні знаходиться трохи вище (область вище муладхари-чакри також називають «муладхар»).

Пробуджуючись, Кундаліні піднімається по центральному енергетичному каналу. При отриманні самореалізації енергія Кундаліні досягає верхньої частини голови і відчувається над головою як прохолодний вітерець.

Пробудження Кундаліні

Пробудження Кундаліні не обов'язково означає отримання самореалізації. Кундаліні може піднятися до рівня голови, але не перетнути при цьому головний мозок. Це може статися, наприклад, у присутності реалізованих людей, або, приміром, саме таким чином будив Кундаліні Іоанн-хреститель.

Для отримання самореалізації необхідно проявити бажання і звернутись  до того, хто може дати самореалізацію (гуру). Для цього, до речі, зовсім необов'язкова особиста присутність гуру.

Пробудившись, Кундаліні очищає чакри, дає вам знання про внутрішню природу, заспокоює розум і вирішує всі види ментальних, емоційних і фізичних проблем.

Кундаліні в різних традиціях

Знання про Кундаліні не є винятковим для Індуїзму. В Ісламі про Кундаліні йдеться як про містичну тварину — Бораке (детальніше), а також як про інструменті Махді (мусульманське ім'я месії).

У Китаї — як про Дао: «Всюди діє і не має перешкод. Її можна вважати Матір'ю світу. Я не знаю Її імені. Позначаючи ієрогліфом, назву Її Дао. Довільно даючи Їй ім'я, назву Її Велике».

В апокрифічних Євангеліях Христос називає Її земною Матір'ю. Будда говорив про пробудження Кундаліні як про обрання Серединного шляху (тому що Кундаліні піднімається по центральному каналу — сушумні). Серафим Саровський говорив про Це, як про справжню мету життя християнського. Карл Густав Юнг сказав, що «кундаліні на мові психології це те, що спонукає вас піти на найбільші пригоди... Це пошук, який робить життя придатною для проживання, і це Кундаліні; це божественне натхнення».

Які докази існування Кундаліні?

Безумовно, повинен бути метод перевірки істинності знань про Кундаліні. Інакше це було б схоже на чергову безпідставну теорію, що породжує лише слепу віру у ії прихильників.

Однак досвід пробудження Кундаліні може відчути кожен, хто бажає цього. Більш того, можна не тільки відчути подих цієї загадкової енергії на кінчиках пальців, але і визначити, що істинно, а що — ні.

Після пробудження Кундаліні ви можете відчувати на кінчиках пальців істинність тих чи інших тверджень. Наприклад, читаючи слова святих, ви будете відчувати прохолоду. Взявши в руки Біблію або, наприклад, Коран, ви відчуєте прохолодну енергію («вібрації») від цих книг. А від книжок, що не мають відношення до духовності, ви відчуєте теплий потік. Таким чином, можна визначати духовну цінність тієї чи іншої інформації.

Саме пробудження Кундаліні допомагає нам не на словах, а на практиці відчувати духовну єдність усіх світових релігій, зрозуміти тонку сутність всього, що говорили Пророки та Інкарнації. Досвід пробудження Кундаліні усуває всі створені людьми бар'єри між релігіями.

Як отримати самореалізацію,

тобто пробудити Кундаліні?

Що таке Кундаліні

The power of Kundalini Shakti

Досить просто. З допомогою фотографії нашого гуру, Шрі Матаджі, ви можете досягти цього за 10-15 хвилин. Це не є якимось складним процесом, доступним одиницям — будь-хто може зробити це! Детальніше про це дивитися тут.

Отримай свою

Самореалізацію!

UA

RU