UA

RU

бібліотека сахаджа йозі

Сайт "лекції матері"

Сайт "сахаджа бібліотека"

Лекції взяті з надійних джерел: старі друковані видання, відомі перекладачі, власні переклади.
На цьому сайті Ви зможете знайти лекції та книги Її Святості Шрі Матаджі, а також різні матеріали про Сахаджа-Йоги.

Лекції взяті з надійних джерел: старі друковані видання, відомі перекладачі, власні переклади. Основна маса перекладів більш-менш якісна, всі лекції перечитуються, виправляються помилки, незрозумілі погані переклади не викладаються. Це перша російськомовна бібліотека. Ті, що з'явилися пізніше, скачували контент звідси.

На цьому сайті Ви зможете знайти лекції та книги Її Святості Шрі Матаджі, а також різні матеріали про Сахаджа-Йоги.

Мета цієї бібліотеки — допомога у збереженні Чистого Знання Сахаджа Йоги в його первісному вигляді. Всі разом ми зможемо зберегти Слово Матері в Її книгах і лекціях доступним для кожного шукача Істини.

"Якщо ви щиро прагнете до мети — то ви забуваєте все: час, день — все. Ви повинні досягати мети навіть в найменших речах".

Шрі Матаджі

Сайт "омкара"

Сайт "SY Библиотека"

На сайті безліч фрагментів творів, які так чи інакше мають відношення до Сахаджа Йоги.
Ви знаходитесь на сайті Юрія Валентиновича Добровольського.

На сайті безліч фрагментів творів, які так чи інакше мають відношення до Сахаджа Йоги.

Сахаджа Йога заснована на досвіді Самореалізації, доступна кожній людині з народження. Це ваше повне право отримати Самореалізацію. Скористатися цим чи ні — вирішувати вам, процес є абсолютно добро-вільним, до чого не можна нікого змусити.

Ми запрошуємо вас провести цей сакральний експеримент самостійно.

Джей Шрі Матаджі!

Ви знаходитесь на сайті Юрія Валентиновича Добровольського. В Сахаджа Йоги з 4-го січня 1990 р. У своїй роботі в Сахаджа Йоги мені пощастило перекладати тексти виступів Шрі Матаджі Нирмалы Деві та інші Сахаджа матеріали, редагувати нашу газету/журнал "Сатья Юга", займатися видавничою діяльністю, підтримувати контакти з багатьма членами нашої всесвітньої Сахаджа сім'ї і т. п.