Шрі Матаджі Нірмала Деві

"Поки ваша увага не досягне Духу, цілком марно говорити про нього, робити щось для цього.

Вам потрібно народитися заново. Повинна відбутися реалізація.

Це не розмови, не виконання ритуалів або чогось подібного. Це повинно відбутися всередині вас."

Шрі Матаджі

Отримай свою Cамореалізацію!

ПРО Шрі Матаджі

Шрі Матаджі Нірмала Деві народилася у 1923 році, опівдні, 21 березня в день весняного рівнодення, в Чиндварі — містечку, розташованому в центрі Індії, в християнській сім'ї благородного походження. Її предки належать до давньої імператорської династії Шаліваханів. Її батько, пан Сальве, був непересічною людиною. Він грав провідну роль в боротьбі за незалежність Індії та був єдиним християнським представником у Конституційній Асамблеї (в колоніальній Індії) та першому Парламенті (в незалежній Індії). Він знав багато мов, вперше переклав Коран на хінді. Він прекрасно знав мистецтво, науку та сучасну літературу.

Мати Шрі Матаджі, була кандидатом математичних наук, що було унікальним явищем для колоніальної Індії. Батьки Шрі Матаджі були друзями та соратниками Махатми Ганді, приймаючи активну участь в боротьбі за незалежність Індії.

Коли Шрі Матаджі була маленькою дівчинкою, Махатма Ганді виявив її глибокі та незвичайні здібності. Вона часто бувала в його ашрамі. Ганді надзвичайно високо оцінював її духовні здібності і, іноді навіть радився з нею з духовних питань, не дивлячись на її юний вік.

Шрі Матаджі Нірмала Деві народилася у 1923 році, опівдні, 21 березня в день весняного рівнодення, в Чиндварі — містечку, розташованому в центрі
Сайт о Шрі Матаджі www.sahaja-yoga.org.ua
Сахаджа Йога и Шрі Матаджі. Сайт http://sahaja-yoga.org.ua

Самовіддана праця Шрі Матаджі відзначена великою кількістю міжнародних нагород та премій, сам перелік яких зайняв би кілька сторінок тексту, але головний результат її безкорисливого служіння — тисячі людей у десятках країн світу, які набули здоров'я, радість, благополуччя, любов й усвідомили справжній сенс свого життя.

Сайт о сахаджа йоге http://sahaja-yoga.org.ua

Пізніше Шрі Матаджі вивчала медицину та взяла активну участь у русі за незалежність Індії, очоливши молодіжне крило Індійського Національного Конгресу. У 1942 році за активну участь у русі за визволення Індії, розпочатому Ганді, вона навіть була  ув'язнена разом з іншими борцями за незалежність.

 

У 1947 році Шрі Матаджі вийшла заміж за пана Шріваставу, який деякий час був особистим секретарем прем'єр-міністра Індії Л. Б. Шастрі, а потім, стояв на чолі державної Морехідної компанії Індії. Він кілька разів поспіль обирався Генеральним секретарем Міжнародної Морської Організації при ООН. У них дві заміжні доньки, четверо онуків.

Шляхом експериментальної роботи на початку сімдесятих років Шрі Матаджі створює власну методику, за допомогою якої тонка енергія, звана Кундаліні, може бути спонтанно, без особливих зусиль, пробуджена в людях. Методика має назву— Сахаджа Йога, що вказує на   вроджену здатність людини до енергетичної трансформації та відчуття проявів свого Духа. Система Сахаджа Йоги має колективну природу, коли люди колективно допомагають один одному та, таким чином, полегшують ефект пробудження єнергії та оволодіння навичками роботи з нею на шляху до внутрішньої гармонії.

Життя Шрі Матаджі присвячене реалізації та розповсюдженню цього важливого відкриття. З цією метою вона об'їздила майже весь світ, включаючи Європу, Північну та Південну Америку, Австралію та рідну Індію, де проявився значний інтерес до практики Сахаджа Йоги.

Виступ Клауса Нобеля

Інтервью Шрі Матаджі на Бі-бі-сі, 1985 р.

UA

RU