ПРО медитаціЮ

Слово «Медитація» на санскриті звучить як «дхьяна», що іноді перекладають як «зосередження». У Китаї це ж слово транфсормировалось в «чань», а в Японії — «дзен».

 

Медитація в Сахаджа Йозі — це повна відсутність думок при повній свідомості. Медитація — стан свідомості, в яке ми потрапляємо спонтанно, як тільки Кундаліні проходить через Сахасрару-чакру (на маковці голови).

 

Це важлива подія на тонкому плані. Це і є Йога, союз з Божественним і початкова стадія цілком нового усвідомлення. Саме це усвідомлення ми повинні підтримувати.

Медитація Сахаджа Йоги — не вид самонавіювання, транс, втрата свідомості або ще що-небудь подібне. Під час такої медитації неможливо споглядати бачення, світло, слухати голоси чи інші явища, що відволікають від реальності. В процесі медитації Сахаджа йог повністю усвідомлює себе (своє місцезнаходження, загальний стан і т. п.) Якщо до того, хто медитує, в такий момент звернутися з питанням або проханням, то він буде здатний адекватно реагувати без будь-якої затримки на перехід з медитативного стану в повсякденний. Під час подібних медитацій (які, слід зазначити, стають можливими тільки після Самореалізації), сахаджа йог мовчки спостерігає за роботою енергії Кундаліні, яка піднімається по хребетному стовпу, наповнюючи чакри вібраціями (доброчинною енергією). Це спостереження є чарівним і викликає радість.

Практика медитації в Сахаджа Йозі

Стан медитації легко досягається регулярним застосуванням кількох простих прийомів, які запропонувала Шрі Матаджі. Насамперед, медитуючий повинен використовувати фотографію Шрі Матаджі, для того щоб отримувати вібрації, які можна відчути, як прохолодний, легкий вітерець на долонях і тімені.

 

Ми рекомендуємо Вам (по можливості) пройти школу сахаджа йоги в найближчому до Вас місці. Або ж Ви можете спробувати медитувати самостійно, наприклад, за допомогою сайту онлайн-медитацій.

UA

RU