UA

RU

Ресурси Сахаджа йоги

Сайт "МЕдитація онлайн"

Шрі Матаджі Шривастава — засновниця Метанауки і Сахаджа Йоги. Шрі Матаджі присвятила Своє життя поширенню Метанауки, розповідаючи і пояснюючи її особливості.

 

Самореалізація в Сахаджа Йоги — відчутний досвід, який може привести до прориву в людському розумінні світу. Це живе знання і ми запрошуємо Вас перевірити все самостійно.

Ви можете отримати Самореалізацію прямо зараз перед екраном комп'ютера.

Онлайн курс Сахадж медитації забере вас у подорож, в якій ви навчитеся робити перші кроки в напрямку найдосконалішого виду медитації - Сахадж ме

Онлайн курс Сахадж медитації забере вас у подорож, в якій ви навчитеся робити перші кроки в напрямку найдосконалішого виду медитації - Сахадж медитації. Вся інформація, яка вам необхідна, подається у вигляді відео матеріалу та аудіо медитацій. Усі зображення, музика та звуки природи підібрані таким чином, щоб допомогти скерувати вас до того, щоб відчути спокій всередині себе.

Покваптеся, якщо ви хочете зробити цей експеримент вдома. Тому що те, що ви можете знайти тут, дасть вашому життю новий вимір, нове значення.

Сайт "inner peace day"

Міжнародний день Миру всередині нас успішно пройшов в 51 країнах і втягнув у себе понад 3.200.000 тисяч учнів.

Міжнародний день Миру всередині нас успішно пройшов в 51 країнах і втягнув у себе понад 3.200.000 тисяч учнів. З кожним роком число шкіл, які беруть участь у цьому проекті, зростає. Окрилені успіхом, керівники багатьох навчальних закладів ввели постійний курс медитації в навчальний процес. Реакція викладачів та учнів привернула увагу міжнародної преси. Національні служби новин в деяких європейських країнах (в основному Італії і Румунії) проголосили 21 березня міжнародним днем Миру всередині нас. Особливо слід відзначити курс медитації в інституті для глухих в Римі і в неаполітанському кварталі Скампі, а також демонстрацію на захист миру в Києві, фотографії якої були опубліковані навіть в New York Times.